Vývoj na míru

Ve vývoji nám pomáhají agilní metody a produkty společnosti Atlassian. Neustále sledujeme nové trendy a hledáme, jak využít nové technologie ve váš prospěch.

Jak postupujeme při vývoji?

  1. Analýza a návrh rozšíření - Nejprve zjistíme vaše potřeby pomocí naší vlastní metodiky pro realizaci individuálních rozšíření. V případě potřeby lze analýzy rozšířit i o podrobnější analýzy konkurence, vzhledu i používání jiných aplikací z příbuzných oborů.
  2. Realizace - Vyvíjíme agilními metodami – rychle a flexibilně. Požadavky zapracováváme v pravidelných cyklech. Vývoj řídíme kombinací Atlassian JIRA a systémem Basecamp.
  3. Testování - Veškerý vývoj podrobujeme detailnímu testování na několika úrovních – od code review přes unit test až po pečlivě navržené uživatelské testování. Nezapomínáme i na společné testování s klientem, který je pro nás vždy garantem odbornosti ve svém oboru.

Můžeme testovat

Jakmile jsou všechny požadované funkce vytvořeny, je možné začít aplikaci finálně testovat. Po otestování je zadavatel kompletně proškolen a následuje fáze kontrol a ruční doadministrace dat - např. se doplňují marketingová data jako například bannery atp.

Zaujal vás pagio B2B?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář.
Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.


Poptávka